Nabídka práce v obci Bělá nad Radbuzou

3 aktuálních volných míst

  • Servírka

    Přijmeme servírku do našeho malého kolektivu na Pensionu na Pleši. Pracovní doba dle domluvy. Více informace po telefonu nebo e-mail.

  • Prodavač/ka

    Nástup možný ihned, úvazek 37,5 hod./týdně, dvousměnný provoz, praxe a zkušenosti vítány, smíšená mzda Kč 18 500,- dle plnění - info pí Reitspiesová - tel. 725 853 352.

  • Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

    Pouze noční směny PO-NE 21:00-8:00, pochůzková činnost. Uchazeče bez "Certifikátu odborné způsobilosti bezpečnostního pracovníka" zaškolíme. Požadujeme základní znalost práce na PC. Zaměstnavatel si může dožádat doložení výpisu z Rejstříku trestů. Práce je vhodná pro OZZ/ČID. E-mailový nebo telefonický (po - pá 9,00 - 15,00) kontakt. ...

Najděte si práci v obci Bělá nad Radbuzou v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bělá nad Radbuzou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bělá nad Radbuzou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 26 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.