Nabídka práce v obci Bečváry

2 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka MŠ

    První kontakt: Hrčkuláková Kamila Mgr., tel.: 724 157 066, e-mail: [email protected], Pedagogická činnost v mateřské škole. Příspěvek na obědy a vitamíny.

  • Školní asistent/ka v MŠ

    První kontakt: Hrčkuláková Kamila Mgr., tel.: 724 157 066, e-mail: [email protected], Nepedagogická činnost v mateřské škole. Požadován kurz asistenta pedagoga. Příspěvek na obědy a vitamíny.

  • Pracovník/ce úklidu

    První kontakt: osobně: Červený Hrádek 45, PO - PÁ 07:00 - 14:00hod telefonicky: PO - PÁ 07:00 - 14:00hod na tel 321 796232 Provádění běžného denního úklidu (pokoje, kanceláře) Velký úklid a mytí oken v pravidelných intervalech. Smlouva na dobu určitou jeden rok, po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: wellness pobyt ...

Najděte si práci v obci Bečváry v okrese Kolín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bečváry nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bečváry nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 38 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bečváry volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Bečváry. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 38 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bečváry hledají zaměstnance tyto firmy: Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín (2), Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Uklízečka (1), Vychovatel (1), Učitelka v mateřské školce (MŠ) (1).