Nabídka práce v obci Abertamy

4 aktuálních volných míst

 • Pomocní kuchaři

  sezónní zaměstnání. Požadujeme čistá trestní rejstřík. Kontakt: p. Builakov Dmytro, tel.: 773 112 343 (

 • Pokojská

  POKOJSKÁ Kontakt: jan.zajicek@seznam.cz Požadujeme: - praxe v oboru a částečná znalost Nj výhodou - příjemné vystupování - časová flexibilita V případě potřeby možnost přespání.

 • Pomocná síla

  Kontakt: e-mailem: jan.zajicek@seznam.cz Požadujeme: - příjemné vystupování, spolehlivost, časová flexibilita V případě potřeby možnost přespání.

 • Mechanizátor

  MECHANIZÁTOR Kontakt: pí Tláskalová, e-mail: zdena.tlaskalova@farmazvirat.cz Požadujeme: - SŠ zemědělského zaměření, praxe v oboru min. 3 roky, znalost RV, ŽV, zemědělské techniky a mechanizace, dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí. Nabízíme: - základní plat + osobní ohodnocení, možnost aktivně se podílet na rozvoji farmy, Str ...

Najděte si práci v obci Abertamy v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Abertamy nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Abertamy nejčastěji hledají zaměstnance v oboru cestovní ruch. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.