Nabídka práce prodavačka smíšeného zboží ve Znojmě

8 aktuálních volných míst

 • Prodavači smíšeného zboží

  Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, základní znalost instalace a demontáže, plynulá vietnamština výhodou. Bonusy: možnost stravování v provozovně. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vi[email protected]. Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Znalost vietnamského jazyka výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci v prodejně smíšeného zboží. Otevírací doba PO-PÁ 08:00-20:00, SO-NE 08:00-14:00 hodin. Zaměstnanecké benefity: dotovaný oběd. Bližší informace o volném místě: osobně na adrese nám. Míru 27, 671 67 Hrušovany nad Jevišovkou, telefonicky každý pátek v době od 15:00-16:00 hodin. ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  Vietnamština výhodou. Informace: - osobně na prodejně - Krhovice 195

 • Prodavači smíšeného zboží

 • Prodavači smíšeného zboží

  Prodej a obsluha v obchodě, ochota pracovat, výhodou vietnamský jazyk. Bližší informace o volném místě p. Nguyen Thi Dung - telefonicky ve dnech PO-ST v čase 09:00-12:00 hodin.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Požadavek: - zdravotní průkaz Informace: - mailem, telefonicky (10-16 hod.).

 • Prodavači smíšeného zboží

  Popis činnosti: - prodavačské a pokladní práce - vedení pokladny, doplňování zboží - prodejní doba: PO-PÁ 5:00-17:00; SO 6:00-11:00; NE 7:30-10:00 Zaměstnanecké výhody: - stravenky, příspěvek na penzijní fond Informace: - telefonicky, mailem.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Znalost vietnamského jazyka výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží. Zaměstnanecké benefity: dotovaný oběd. Bližší informace o volném místě osobně každý pátek v době od 16:00 do 17:00 hodin.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka smíšeného zboží ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce prodavačka smíšeného zboží Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Prodavačka smíšeného zboží Znojmo?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Znojmě na pozici Prodavačka smíšeného zboží 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 23000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19257 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Prodavačka smíšeného zboží Znojmo?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :