Nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů ve Znojmě

6 aktuálních volných míst

 • Operátor CNC strojů

  Operátor CNC strojů - technolog-designér. Požadujeme znalost technologie výroby nábytku, práce na CNC strojích, nastavení olepovacího stroje pro technologii Air Tec, PurMelt, olepování tvarových dílců na CNC, návrhy vrtacích plánů v programech WoodWop, programování v CAD programech, export DXF, RJ slovem i písmem

 • Seřizovači a obsluha CNC

  obsluha CNC strojů, praxe výhodou, inf. tel. i mailem

 • Obsluha CNC strojů

  Jedná se o práci na ohraňovacím lisu, praxe v oboru vítána, možnost zaučení a zvýšení kvalifikace.

 • Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

  Obsluha konvenčního soustruhu. Požadovány jsou zkušenosti nebo alespoň vzdělání v oboru. Prac.doba 6:00-14:00h. Pracoviště v Dolních Dubňanech - lokalita Moravský Krumlov. Nástupní mzda dle zkušeností, když je zaměstnanec šikovný, mzda se pravidelně navyšuje.

 • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  Technolog/designér - operátor CNC strojů. Požadujeme znalost technologie výroby nábytku, práce na CNC strojích, nastavení olepovacího stroje pro technologii Air Tec, PurMelt, olepování tvarových dílců na CNC, návrhy vrtacích plánů v programech WoodWop, programování v CAD programech, export DXF, RJ slovem i písmem.

 • Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

  Strojní vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, praxe práce na soustruh

Pomůžeme vám s hledáním práce jako operátor, seřizovač CNC strojů ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.