Nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení ve Znojmě

4 aktuálních volných míst

 • DoporučujemePracovní restauračního provozu

  Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný úvazek. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objedná ...

 • TIPPracovník restauračního provozu

  Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na brigádu. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek ...

 • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

  Obsluha zákazníků na motorestu a doplňkové práce (úklid apod.). Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, praxe výhodou - případně firma zaučí. Zaměstnanecké benefity: sleva 20 %, oběd zdarma. Bližší infomrace o volném místě p. Korčián - telefonicky v době 08:00-19:00 hodin, profesní životopis zaslat na e-mail.

 • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

  Požadavky: zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B. Samostatnost, příjemné vystupování, pracovní víkendy. Náplň práce: obsluha pokladny, rozvoz. Bližší informace o volném místě p. Bendová - telefonicky v době 08:00-13:00 hodin, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha rychlého občerstvení ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.