Nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení ve Znojmě

4 aktuálních volných míst

 • DoporučujemePracovní restauračního provozu

  Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný úvazek. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objedná ...

 • TIPPracovník restauračního provozu

  Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na brigádu. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek ...

 • TIPPracovník restauračního provozu-úklid

  Do naší restaurace na Hatích hledáme posilu na úklid restaurace o víkendech a o svátcích. Zaručíme ti přátelské prostředí a super firemní akce! A navíc od nás už na pohovoru dostaneš náš legendární Whopper Junior burger zdarma :) Požadujeme: • potravinářský průkaz • odpovědnost • přátelské vystupování • týmového ducha Nabízíme: • spropitné ...

 • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

  POŽADAVKY: výuční list nutností, potravinářský průkaz, samostatnost, příjemné vystupování. Práce i o víkendech. SMĚNNOST: * 1. týden: PO, ÚT 7.00-20.00; ST, ČT volno; PÁ, SO, NE 7.00-20.00 * 2. týden - PO, ÚT, ST volno; ČT, PÁ 7.00-20.00; SO, NE volno Bližší ifnormace o volném místě p. Bendová: na e-mail.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha rychlého občerstvení ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obsluhu rychlého občerstvení Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha rychlého občerstvení Znojmo?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Znojmě na pozici Obsluha rychlého občerstvení 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23500 Kč do 27400 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25725 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 96 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 108 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha rychlého občerstvení Znojmo?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :