Nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě ve Znojmě

3 aktuálních volných míst

  • Pracovníci montáže

    POŽADAVKY: - SOU vzdělání strojírenského zaměření výhodou - SOU vzdělání stolař, truhlář výhodou - schopnost čtení výkresů - orientace v technické dokumentaci - pečlivost, samostatnost - výhodou práce v kovovýrobě (na cirkulární pile, řezání vrtání) - praxe vítána, není podmínkou, zaškolíme PRACOVNÍ NÁPLŇ - práce se strojním zařízením - pila, vrtač ...

  • Montážní dělníci mechanických zařízení

    Manipulační práce, pomocné práce, celoroční práce.

  • Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

    Odebírání a ukládání polotovarů, montáž palet, pracovní doba 06:00-14:30 hodin, bližší informace o volném místě p. Čechová - e-mailem, telefonicky, osobně v pracovní dny v době 06:30-14:30.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér Znojmo?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Znojmě na pozici Montér 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17688 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21781 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér Znojmo?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :