Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů ve Zlíně

5 aktuálních volných míst

 • Řidiči traktorů (JD, Zetor)

  Práce řidiče traktoru / JD, Zetor/ a strojníka nakladače / Merlo, Bobcat, Liebherr/. Požadujeme ŘO sk. T, popř. C (E), nejlépe vyučen opravář zemědělských strojů / není podmínkou/, strojnický průkaz / není podmínkou/ zájem o práci v zemědělství, časovou flexibilitu. Nabízíme rozmanitou práci ve stabilizovaném zemědělském podniku, odpovídající m ...

 • Traktorista

  DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE -RAKOVÁ Zádveřice 425, 763 12 Zádveřice - Raková zemědělská společnost zabývající se rostlinnou i živočišnou výrobou přijme řidiče traktoru Nabízíme: práci s moderní zemědělskou technikou na hlavní pracovní poměr pracovní smlouvu na dobu neurčitou jednosměnný provoz zajímavé finanční ohodnocení možnost ubytování Požadujeme: ...

 • Traktorista, pracovník RV a ŽV

  Rodinná farma hledá pracovníka do rostlinné a živočišné výroby. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B a T, zodpovědnost, samostatnost a kladný vztah ke zvířatům. Náplň práce: sklizeň travních porostů, údržba, práce se zvířaty (krávy, telata) a další práce zajišťující chod farmy. Praxe v oboru vítána.

 • Řidiči zemědělských traktorů

  Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací. Řidičský průkaz sk. B - výhodou. Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz Praxe v oboru řidič Výhodou vazačský/jeřábnický průkaz Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte e-mailem. ...

 • Operátor vyvážecí soupravy

  POZN:Zájemci se hlásí osobně, e-mailem nebo tel. od 8.00 do 14.00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Řidič zemědělských strojů 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 32600 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :