Nabídka práce pro kontrolory kvality ve Zlíně

3 aktuálních volných míst

  • Pracovníci výstupní kontroly

    o Máš alespoň nějaké zkušenosti s výkresovou dokumentací? o Máš ochotu pracovat ve více směnném provozu? o Máš přesné oko a jsi manuálně zručný? o Máš dobrou kondici pro zvedání i těžších výkovků? o Máš dobrý přístup k práci a jsi zodpovědný? Co u nás budeš dělat? o Vizuálně kontrolovat výkovky, o měřit výkovky, o balit výkovky pro expedici směrem ...

  • Kontrolor/ka

    Hlavní náplň práce: - Kontrola kvality plastových dílů dle schválených vzorků - Měření plastových dílů z výroby - mezioperační kontrola - Výstupní kontrola - Zpracování naměřených dat a vyhodnocení Zaměstnanecké výhody: Obědy 35 Kč, penzijní připojištění V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 6:30 - 15:00 hod. ...

  • Pracovníci výstupní kontroly

    Náplň práce: * vizuální kontrola výkovků * měření výkovků * balení výkovků pro expedici směrem k zákazníkům Požadavky: * manuální zručnost * zodpovědnost a pravidelná docházka Zaměstnanecké výhody: 5 dnů dovolené navíc, závodní stravování. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kontrolor kvality ve Zlíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kontrolory kvality Zlín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kontrolor kvality Zlín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Zlíně na pozici Kontrolor kvality 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 32000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24900 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kontrolor kvality Zlín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :