Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů ve Žďáru nad Sázavou

4 aktuálních volných míst

 • *Traktorista a obsluha zemědělských strojů (traktor JCB Fastrac)

  platný ŘP sk. B, T + potřebné doklady, zdravotní způsobilost, praxe výhodou, samostatnost, flexibilita. Požadujeme člověka aktivního, se vztahem ke svěřenému vozidlu.

 • *Řidič JCB

  Podnikové stravování První kontakt emailem nebo telefonicky 6,00 - 14,00 hod.

 • *traktorista opravář - středisko Mělkovice

  Provádění polních prací dle pokynu vedoucího Ochota pracovat v sezóně přesčas, o víkendech Podmínkou je vyučení v oboru nebo znalost práce v zemědělství Řidičský průkaz sk. T Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, odměny při pracovních a životních výročích, zaměstnanecké půjčky, možnost rekreace v podnikovém zařízení, prá ...

 • *Řízení a obsluha stroje na úpravu osiva - Sezónní práce v zemědělství - skupina "C"

  Pracovní nabídka je rozmanitá, budete navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva. Pozice je vhodná i pro lidi z jiného oboru nebo absolventy. Vše Vás rádi naučíme. Požadujeme: • Samostatnost, schopnost učit se • Fyzickou a technickou zdatnost • Řidičské oprávnění sk. C výhodou Zajímavé finanční ohodnocení, Pružná prac ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič ve Žďáru nad Sázavou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Žďár nad Sázavou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Žďár nad Sázavou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Žďáru nad Sázavou na pozici Řidič zemědělských strojů 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 33750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Žďár nad Sázavou?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :