Nabídka práce pro obchodní zástupce ve Vyškově

2 aktuálních volných míst

  • TIPObchodník se vzdělávacími publikacemi na ZŠ a MŠ - obchodní zástupce

    Společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci vzdělávacích publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou. Práce je kvůli fyzické zátěži vhodnější spíše pro muže, protože obchodník každodenně manipuluje se značným množstvím knižních publikací. Náplň práce: - oslovení základních a mateřských škol - komunikace ...

  • Obchodní zástupce

    POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, s ohledem na obchodní činnost firmy (cestovní agentura pro thajské klienty) je požadována znalost thajského jazyka POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou KONTAKT: Babinec Vojtěch, e-mail: [email protected]s.cz

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní zástupce ve Vyškově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obchodní zástupce Vyškov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obchodní zástupce Vyškov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Vyškově na pozici Obchodní zástupce 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 39850 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obchodní zástupce Vyškov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :