Nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov v Ústí nad Orlicí

3 aktuálních volných míst

  • Údržbář / zkrácený úvazek

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Zkrácený úvazek 10 hodin/týden - práce dle domluvy KONTAKT: e-mailem [email protected]

  • Pracovník pro údržbu areálu

    Hledáme pracovníka pro údržbu areálu: - sečení trávy - příprava dřeva - drobné opravy - příprava zeleniny do kuchyně Požadujeme: - pečlivost práce, pracovní zkušenosti s vedením skladu - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Pracovní doba: po - pá na zkrácený pracovní úvazek 25 hodin/týden Hrubá mzda od 120 Kč/hodinu Nabídky prosím zasíl ...

  • Údržbář, skladník a pomocník na stavbě

    PRACOVNÍ NÁPLŇ: - údržba provozních budov včetně sekání trávy apod. - údržba skladu včetně přípravy materiálu na stavby, práce se dřevem (řezání, broušení, nátěry) - příprava zařízení staveniště, úklid - v případě domluvy lze vypomáhat na stavbách - vyšší finanční ohodnocení Vhodné pro fyzicky zdatné pracovníky NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: telefo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný pracovník údržby budov v Ústí nad Orlicí. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov Ústí nad Orlicí je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.