Nabídka práce pro ošetřovatele v Uherském Hradišti

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách

    terénní sociální služby, příplatek za víkendy a večerní služby, prolplácení přesčasů

  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách

    poskytování terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podpora jejich rodinám, dopomoc a zajištění péče klientům v jejich přirozeném prostředí, jednoduché vedení dokumentace, individuální plánování podpory klientů dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí, z ...

  • Pracovnice/pracovník v sociálních službách

    podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty, sledování potřeb klienta a vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, nutno zaslat životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosažené ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ošetřovatel v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro ošetřovatele Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ošetřovatel Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Ošetřovatel 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 27050 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19850 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ošetřovatel Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :