Nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) v Uherském Hradišti

3 aktuálních volných míst

  • Strojírenský dělník

    Dočasné přidělení přes agenturu práce. Manuální zručnost, spolehlivost, zkušenost z výroby. Měsíční výkonnostní bonus, příplatek za odpolední směnu 17,50 Kč/ hod po 18.hodině, dovolená v prvním roce 20 dní, po 1.roce 22 dní, po 2 letech 25 dní, dotované stravování. Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě po-pá 8-16 hod., emailem. ...

  • Operátor/ka ve výrobě

    příprava a kompletace výrobků pro kolejový a letecký průmysl, ruční práce, obsluha zařízení, agenturní zaměstnání, 12 hod. směny, chuť učit se, vyučení v oboru (zámečník, truhlář, švadlena, šička) výhodou, zajištěné ubytování, prac. poměr na 2 roky s možností prodloužení. osobní kontakt možný po tel. domluvě ...

  • Dělník ve výrobě

    práce ve výrobě akvárií, lepení akvárií, strojní řezání a broušení skla, další úkony spojené s výrobou, fyzycky náročnější práce vhodná pro muže, osobní kontakt možný po tel. domluvě

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér (ve výrobě a průmyslu) v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér, Montážní dělník ve výrobě Uherské Hradiště?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Uherském Hradišti na pozici Montér, Montážní dělník ve výrobě 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23093 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér, Montážní dělník ve výrobě Uherské Hradiště?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :