Nabídka práce pro elektromechaniky v Uherském Hradišti

4 aktuálních volných míst

 • Mechanik/mechanička - elektronik/elektronička

  osazování THT komponent, vzdělání tech. směru výhodou, praxe v oboru, čtení tech. dokumentace, orientace ve výrobní společnosti, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, roční odměny, měsíční odměňovací systém, práce na zajímavých projektech, nápoje v rámci firmy zdarma, 50% příspěvek na stravování, kontakt e-mailem ...

 • Technik na opravu, údržbu čerpadel a úpraven vod

  Znalost problematiky vodo - topo, ŘP,,B". Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě, nebo e - mail.

 • Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, sestavování, opravy, zkoušení, seřizování a oživování elektr. strojů a zařízení mechan. strojů a přístrojů, regulační, měřící a výpoč. techniky ve výrobě nebo opravárenských dílnách. Zhotovvání funkčních vzorků a prototypů výše uvedených přístrojů a zařízení. SOŠ nebo SŠ vzděl. elektrotech. zaměření, pra ...

 • Elektromontér

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, elektrotechnické vzdělání, ŘP "B", osvědčení z vyhl. 50/78 min. § 6, praxe není podmínkou, zaškolíme, 25 dní dovolené, stravenky, kontakt telefon (7-15:30 h), osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě možný.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektromechanik v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro elektromechaniky Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.