Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Uherském Hradišti

13 aktuálních volných míst

 • Operátoři výroby

  Manipulační práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení. Samostatnost, pečlivost, zkušenosti s prací v potravinářství (doložit potvrzením od jiného zaměstnavatele nebo čestným prohlášením). Příspěvek na obědy, zaměst. benefity. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

 • Mistr kvality

  Zajištění dodržování zásad BRC, SVP, SHP, HACCP a dalších standardů ve výrobním procesu, kontrola a spolupráce s manažerem jakosti závodu, interní audity provozu, ověřování funkčnosti kontrolních mechanizmů ve výrobním procesu v návaznosti na požadavky potravinářských standardů, kontrola provozních dokumentů. Příspěvek na stravování, naturální mzda ...

 • Obsluha v tureckém kebabu

  CZ-ISCO: 94112, ZK Obsluha v tureckém kebabu, rychlém občerstvení, příprava zeleninových salátů a omáček. Úklid. V případě osobní schůzky tel. domluva předem NUTNÁ.

 • Pomocníci v kuchyni

  Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, pomocné práce při přípravě a výdeji jídel, výdej obědů, mytí nádobí, úklid, praxe v záv. stravování nebo potrav. provoze nutná, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, potrav. průkaz, zvýhod. záv. stravování, nástup dle dohody.

 • Obsluha řeznického kutru

  zpracování surovin, mletí a řezání masa, míchání masových směsí, dodržování technolog. postupů, zodpovědnost, vzdělání v oboru nebo praxe v potravinářství výhodou, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, flexibilní systém benefitů, naturální mzda, 5 dnů volna nad rámec zákona. ...

 • Výrobní dělník/ce v potravinářské výrobě

  Manipul. práce, obsluha strojl, obsluha výr. linky, průběžná kontrola kvality surovin/výrobků, balení a ukládání výrobků, vzdělání v potrav. oboru vítáno, dobrý zdr. stav, příspěvek na stravování, flexibilní systém benefitů, naturální mzda, 5 dní volna nad rámec zákona.

 • Pomocníci v kuchyni

  mytí nádobí, příprava zeleniny, přípravné práce v kuchyni, schopnost práce v týmu, spolehlivost, možnost kratšího úvazku nebo Dohody o provedení práce, práce v mladém a stálém kolektivu, zaměstnanecké benefity, příjemné prostředí, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Pomocná síla do kuchyně

  CZ-ISCO: 94120, ZK Znalost asijské (vietnamské) kuchyně podmínkou. Práce na dvě směny, prac. doba 10:00 - 21:00 hod. Strava zdarma. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ.

 • Výpomoc v kuchyni a prodavač/ka

  příprava a prodej rychlého občerstvení, komunikativnost, flexibilita, obědy zdarma.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Potravinářský průkaz, praxe v kuchyni. Podnikové stravování. V případě os. schůzky tel. domluva předem NUTNÁ.

 • Pomocníci v kuchyni

  potravinář. průkaz, praxe v kuchyni, podnikové stravování, ubytování, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení

 • Pomocníci v kuchyni

  mytí nádobí, příprava surovin pro kuchaře, možnost též Dohody o prac. činnosti nebo Dohody o provedení práce

 • Pomocníci v kuchyni

  spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost, časová flexibilita, praxe v oboru vítána, silné zázemí stabilní české spolenosti, příjemné prac. prostředí, motivující finanční ohodnocení (základní plat, příplatky, bonusy), roční odměny, možnost využití dalšího vzdělávání, zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace Royal Spa, možnost ubytování, za ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Uherském Hradišti. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Uherské Hradiště je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.