Nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov v Trutnově

8 aktuálních volných míst

 • Mechanik - údržbář / mechanička - údržbářka

  MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ / MECHANIČKA - ÚDRŽBÁŘKA Jaká bude Vaše náplň práce - kontrola strojů a zařízení dle platných předpisů včetně preventivní údržby - opravy závad na výrobních strojích a ve venkovních prostorách firmy - zajištění svozu v rámci odpadového hospodářství - obsluha manipulační techniky a rozvoz zboží mezi výrobou a expedicí - kontrola ...

 • Údržbářské práce

  Údržbářské práce Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, vyhláška 50/1978 Sb. výhodou. Nabízíme: ubytování + strava zajištěna. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

 • Údržbářské práce

  ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE Náplň práce: drobné opravy penzionu, transport hostů + dovoz potravin. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B Nabízíme: ubytování + strava zdarma. Práce vhodná i pro osoby v důchodovém věku.

 • Pracovník - pracovnice technických služeb

  PRACOVNÍK - PRACOVNICE TECHNICKÝCH SLUŽEB Pracovní činnost: Práce s mechanizací, včetně údržby strojů (traktor, nakladač, štěpkovač, sekačky, křovinořezy, motorová pila apod.) v rámci zajišťování sjízdnosti, oprav a údržby komunikací městyse a v rámci letní údržby. Práce zahradnické (údržba zeleně). Práce svozu a zpracování komunálního odpadu. Prác ...

 • Údržbářské práce

  ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE - spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned, ŘP skupiny B, ubytování a strava zdarma, čistá mzda 20000,-Kč

 • Údržba budovy

  ÚDRŽBA BUDOVY Jedná se o běžnou údržbu budovy a jejího okolí. Požadujeme: spolehlivost a zručnost.

 • Údržba budovy

  ÚDRŽBA BUDOVY Jedná se o běžnou údržbu budovy a jejího okolí. Požadujeme: spolehlivost a zručnost.

 • Pomocné údržbářské práce

  POMOCNÉ ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE Jedná se o běžnou údržbu budovy a jejího okolí. Požadujeme spolehlivost, zručnost. Nabízíme ubytování.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný pracovník údržby budov v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.