Nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) v Trutnově

7 aktuálních volných míst

 • Operátor - operátorka výroby

  Operátor - operátorka výroby Náplň práce: obsluha výrobních linek Nabízíme: - příspěvek na penzijní pojištění, na dovolenou - závodní stravování - pobyty na firemních chatách - bezúročné půjčky

 • Pomocný dělník - dělnice ve výrobě - leštění

  POMOCNÝ DĚLNÍK DĚLNICE VE VÝROBĚ - LEŠTĚNÍ V naší společnosti nabízíme volná místa na pozici leštění laminátových výrobků. Náplň práce: - leštění laminátových dílů - drobné opravy povrchu - 8 h pracovní doba pouze na ranní směny - předchozí zkušenosti ve výrobních firmách výhodou, nikoli podmínkou Požadujeme: - manuální zručnost - fyzická zdatno ...

 • Servisní a montážní technik průmyslových vrat

  SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK PRŮMYSLOVÝCH VRAT Platné osvědčení dle Vyhlášky č.50/1978 Sb., alespoň § 6 ( samostatný elaktrikář) či osoba znalá pro samostatnou činnost - elektrotechnik dle §6 Nařízení vlády č.194/2022 Sb. Nabízíme: 13. a 14. mzdu, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na zdraví a v ...

 • Operátor - operátorka výroby

  OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY Doprava do zaměstnání zdarma, program volnočasových benefitů (7200 Kč) rodinný program (4000 Kč), penzijní připojištění (až 700 Kč), týden dovolené navíc, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, nástupní bonusy, možnost kariérního růstu, čisté pracovní prostředí. Tel. kontakt: 8:00 - 15:30 hod. ...

 • Dělník - dělnice do výroby vázacích prostředků

  DĚLNÍK - DĚLNICE DO VÝROBY VÁZACÍCH PROSTŘEDKŮ Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na důchodové spoření - příspěvek na stravování Fyzicky náročná práce.

 • Dělník- dělnice ve výrobě - montáž kovových výrobků

  Dělník- dělnice ve výrobě - montáž kovových výrobků Tel. kontakt: PO - PÁ 6:00 - 14:00 hod.

 • Vedoucí montážní skupiny

  VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ SKUPINY Výkon práce : 90 % práce v Německu + ostatní státy EU Požadujeme: ŘP skupiny B, znalost AJ nebo NJ, znalost technické dokumentace, bezúhonnost, zkušenosti s montážemi regálových systémů výhodou, organizační schopnosti- schopnost vést kolektiv Zajistíme dopravu, ubytování.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér (ve výrobě a průmyslu) v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér, Montážní dělník ve výrobě Trutnov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Trutnově na pozici Montér, Montážní dělník ve výrobě 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 100000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35539 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér, Montážní dělník ve výrobě Trutnov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :