Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Trutnově

19 aktuálních volných míst

 • Pomocná síla v kuchyni

  POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Náplň práce: čištění zeleniny, mytí nádobí, úklid výrobních prostor Práce ve 3 restauracích a baru v Peci pod Sněžkou ( možnost výběru pracoviště), možnost DPP, DPČ, možná stálá nebo sezńní práce, ubytování a strava na náklady zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, nabízená mzda až 130,-Kč/hod. Více o nás na www.ultimat ...

 • Pomocníci v kuchyni

  Práce na Luční boudě v nadmořské výšce 1410m. Vzhledem k poloze není možné denní dojíždění, ubytování a strava zajištěna. Tel. kontakt možný Po - Pá od 8.00 - 18.00 hodin.

 • Prodejní asistent - asistentka

  PRODEJNÍ ASISTENT - ASISTENTKA Práce v občerstvení, příprava jídla, prodej. Znalost turecké kuchyně. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele v pracovní dny telefonicky od 10 - 16 hodin.

 • Pomocná síla do kuchyně

  POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - mzda dle praxe a pracovních dovedností, ubytování v případě potřeby zajištěno, stravování zajištěno, bližší informace telefonicky

 • Sládek - sládková do pivovaru

  Práce na Luční boudě v nadmořské výšce 1410m. Nabízíme ubytování a stravu. Tel. kontakt možný Po - Pá od 8.00 - 18.00 hodin.

 • Pomocná síla do kuchyně

  POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ- soplehlivost, pečlivost Ubytování a strava zajištěna.

 • Pomocná síla v rychlém občerstvení

  POMOCNÁ SÍLA V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ - ruský jazyk výhodou (komunikace s klienty a dalšími zaměstnanci) Popis: pomocné a přípravné práce, úklid Nutný tel. kontakt, předem domluvit schůzku.

 • Příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař- kuchařka, obsluha

  OBSLUHA V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ - příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař - kuchařka, obsluha. Krátký , dlouhý týden 10.00 - 19.00 hod. Ruský jazyk výhodou. PRVNÍ SCHŮZKU DOMLUVIT TELEFONICKY Po-Pá 10.00 - 13.00 hod. .

 • Pizzař- pizzařka

  PIZZAŘ- PIZZAŘKA - místo výkonu práce je v Trutnově a může být i v provozovně pizzerie KING BENNY Jungmanova 146 v Jilemnici. Pracovní doba je od 10.00 - 22.00 hod. nebo od 17.00-04.00 hod., dle dohody předem.

 • Příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař, servírka

  PŘÍPRAVA A VÝROBA POLOTOVARŮ, POMOCNÝ KUCHAŘ A SERVÍRKA - ruský jazyk výhodou (komunikace s klienty a dalšími zaměstnanci) - životopisy zasílat na stránkách www.mastergrill.cz/kariera - vyplněním formuláře nebo volat na tel. číslo: 775 113 812 (smluvení schůzky) Pracoviště: Trutnov

 • Pomocná síla do kuchyně

  POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI - práce u myčky a úklid kuchyně. Zkušenost s prací v kuchyni výhodou (nikoliv podmínkou). Nutný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Práce i v SO a NE (turnusy). Zaměstnavatele kontaktovat telefonicky mezi 6:00 - 14:30 hod. Nabízíme: zaměstnaneckou dotovanou stravu

 • Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin

  PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN Základní popis Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned. Náplň práce: o ruční a strojová výroba k ...

 • Pomocník - pomocnice v kuchyni

  POMOCNÍK - POMOCNICE V KUCHYNI - znalost asijské kuchyně a praxe výhodou, znalost vietnamského jazyka výhodou ( komunikace na pracovišti, příjemné vystupování , ochotu učit se novým věcem Tel. domluvit schůzku nebo osobně každý pátek od 15.00 - 17.00 hodin na uvedené adrese ( životopis s sebou).

 • Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin

  PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN Základní popis Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned. Náplň práce: · ruční a strojová výroba ...

 • Pomocný kuchař - kuchařka

  POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky Po-Pá v době 10-16hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Trutnově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Trutnov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.