Nabídka práce pro sklidníky v Třebíči

5 aktuálních volných míst

 • Nákupčí-skladník

  Hledáme nákupčího/skladníka. Požadujeme SŠ v oboru strojírenství, aktivní znalost němčiny, práci na PC, řidičský průkaz skupiny B.

 • Skladník, manipulační pracovník ve skladu zemědělských komodit

  Místo výkonu práce: Smrk (sklad a posklizňová linka) Náplň práce - obsluha posklizňové linky Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, technické zaměření výhodou. ŘP sk. B, sk. T. Základní znalost práce s PC

 • Skladník

  Společnost zabývající se výrobou koberců přijme skladníka. Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost,dobrý zdravotní stav, zkušenosti s obsluhou VZV. Nabízíme bonusy, pohyblivou složku mzdy, zázemí stabilní firmy.

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Pouze pro OZP!!! Mzda dle pracovního úvazku. Manuální zručnost, čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost.

 • Manipulant/ka ve výrobě

  NÁPLŇ PRÁCE: - nepřetržitý pracovní režim, 8-hodinová pracovní doba - obsluha výrobních linek pomocí manipulační techniky - odebírání hotové výroby z výrobních linek, fixace strečovou fólií (strojově), odvoz na předávací místo skladu - zásobování výrobních linek materiálem - palety, štítky, chemie - odvoz zmetků z výroby k likvidaci - obsluha manip ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako skladník v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro sklidníky Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.