Nabídka práce pečovatelka, ošetřovatelka v Třebíči

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ice v sociálních službách / sanitář/ka / přímá obslužná péče

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Pracovník v sociálních službách

  Morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost, zodpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, trpělivost

 • Všeobecná zdravotní sestra/ bratr

  - Vhodné i pro absolventy - Nástup dle dohody - Požadujeme osvědčení k samostatnému výkonu povolání bez odborného dohledu - Práce v přímé obslužné péči - Zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči a pobytových službách vítána - Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci - Dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie - ...

 • Pečovatel/ka - pracovník/ce přímé obslužné péče

  Požadujeme: kurz "Pracovník v sociálních službách" (lze absolvovat i v průběhu zaměstnání) ukončené základní vzdělánní, 12-ti hodinové směny komunikační dovednosti a chuť pomáhat lidem psychickou odolnost, samostatnost zdravotní způsobilost, bezúhonnost

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pečovatelka, ošetřovatelka v Třebíči. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pečovatelka, ošetřovatelka Třebíč je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pečovatelka, Ošetřovatelka Třebíč?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Třebíči na pozici Pečovatelka, Ošetřovatelka 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 41780 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29187 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pečovatelka, Ošetřovatelka Třebíč je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pečovatelka, Ošetřovatelka Třebíč?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :