Nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel v Teplicích

50 aktuálních volných míst

 • Řidič/řidička MKD

  Požadujeme ŘP sk. C+E, pracovní cesty do zahraničí-EU V případě zájmu se hlašte e-mailem.

 • Řidič/řidička MKD

  ŘP sk. B, C, CE- podmínkou pracovní cesty do zahraničí - EU V případě zájmu se hlašte e-mailem.

 • Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy

  Náplň práce: Řidič tahače sklápěcího návěsu, po – pá, jezdí se převážně CZ, A, D, SK Požadujeme: Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty. Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, firemní benefity, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového par ...

 • Řidič/řidička

  na DPP, nástup možný ihned Přijmeme řidiče skupiny "B". Praxe min.1-2 roky. Náplň práce: rozvoz našich pekárenských výrobků.. Požadujeme spolehlivost,ochotu pracovat a učit se novým věcem.

 • Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy

  na DPP Náplň práce: Práce po – pá, navážení uhlí z dolů Bílina do Energy Ústí nad Labem Požadujeme: Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty. Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového parku dva roky, v ...

 • Řidič/řidička MKD

  D Požadujeme ŘP C+E, možnost vysílání na služební cesty po EU, délka týdenní pracovní doby se řídí dle nařízení evropského parlamentu a rady (ES) č. 561/2006 ze dne 15.3.2006. V případě zájmu se hlašte e-mailem.

 • Řidič MKD

  řidičský průkaz skupin B,C,CE, praxe v oboru min půl roku, znalost ruštiny, nebo ukrajinštiny (jedná se o cesty do zemí bývalého Sovětského svazu), profesní průkaz řidiče, výpis z trestního rejstříku na vyžádání Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 16:00 hod.

 • Řidič MKD

  Řidičské oprávnění sk.C a E, Přepravy v rámci EU. Uvedena čistá mzda včetně diet. Nástup možný ihned Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

 • Řidič/řidička tahače

  Hledáme nové zaměstnance do týmu na pozici řidiče C+E na MKD. Jedná se o přepravy do D, F, E, B NL, nástup možný ihned. požadujeme ŘP sk.C+E, výpis z RT, profesní způsobilost, výpis z karty řidiče, praxi v řízení tahače s návěsem, chuť řídit a pracovat. ADR výhodou, není podmínkou. Vhodné pro uchazeče z Teplic a okolí (parkování v Teplicích). Mzd ...

 • Řidič nákladních automobilů

  jazyková vybavenost - makedonsky, srbsky, albánsky (jízdy na Balkán), řidičský průkaz skupin B, C, E, profesní průkaz, 3 roky praxe

 • Řidiči nákladních automobilů

  ŘP skup. E, jízdy v rámci celé ČR Zaměstnanecké výhody - pracovní oblečení Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

 • Řidič mezinárodní kamionové dopravy

  Řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, karta řidiče, psychologické vyšetření Jízdy v rámci EU Hlásit se telefonicky 8:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem

 • Řidič/řidička MKD

  ŘP C, možnost vysílání na služební cesty po EU, délka týdenní pracovní doby se řídí dle nařízení evropského parlamentu a rady (ES) č. 561/2006 ze dne 15.3.2006. V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

 • Řidič/řidička C+E vnitrostátní kamionová doprava

  hledáme řidiče kamionové dopravy skupiny C+E, pouze tuzemsko, každý den doma, víkendy volné, nová technika Zaměstnanecké výhody - příspěvek na dopravu Hlásit se telefonicky ve všedních dnech 7:00-18:00 hod.

 • Řidič/řidička MKD

  ŘP C, možnost vysílání na služební cesty po EU, délka týdenní pracovní doby se řídí dle nařízení evropského parlamentu a rady (ES) č. 561/2006 ze dne 15.3.2006. V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič nákladních vozidel v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič nákladních vozidel Teplice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Teplicích na pozici Řidič nákladních vozidel 49 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 5000 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29069 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 240 Kč do 240 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 240 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič nákladních vozidel Teplice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :