Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Teplicích

8 aktuálních volných míst

 • Hospodář/ka ve školní jídelně

  Hospodář/-ka ve školní jídelně - výdejky, příjemky, normování, objednávky, vedení skladu. Počítačový program - nutná základní znalost práce na PC. Doba určitá - zástup za MD. V případě zájmu se hlašte telefonicky v pondělí - pátek od 7:30 do 14 hod, nebo e-mailem.

 • Administrativní pracovník/ce

  Požadujeme: znalost práce na PC, znalost ruského jazyka Hlásit se telefonicky na č. 774 084 693 nebo zasílat životopis na pracant2020@gmail.com

 • Administrativní pracovník/pracovnice

  Jazykové vybavení - ruština, ukrajinština, zakarpatština. Ovládání PC, komunikatiovní schopnosti. V případě zájmu se hlašte e-mailem.

 • Administrativní koordinátor/ka a zákaznická podpora

  Jsme 4PL Logistická společnost, působící v průmaslové zóně Osada Dukla a heldáme kandidáty na pozici Administrativní koordinátor a zákaznická podpora na plný úvazek. Náplň práce: - Administrativní podpora - příjem faktur a jejich následné zpracování, nákup kancelářských potřeb, firemní korespondence - podpora s HR - vyhledávání pracovníků, zpraco ...

 • Administrativní pracovník

  Vhodné pro OZP Základní znalost práce na PC (MS Word, Excel), jedná se o administrativní práci (v obytném kontejneru) v areálu AGC Chudeřice, Bílina. V případě zájmu se hlašte e-mailem, telefonicky.

 • Obchodně administrativní pracovník

  Nástup možný IHNED. Lze i na zkrácený úvazek. Vhodné pro OZP. Hledáme pracovníka do plně vybavené kanceláře v centru Teplic. Na denní komunikaci s klienty, zadávání dat do systému a veškerou souvesející péčí o naše klienty. V případě zájmu poslat e-mail.

 • Administrativní pracovník

  znalost RJ, AJ, řidičský průkaz skupiny B, praxe 3-5 let, jedná se o obchodně administrativní činnosti, možnost vyslání na zahraniční služební cesty (hlavně Rusko) Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

 • Administrativní pracovník/ce

  Jedná se o sklad autoskel. Požadujeme: znalost práce na PC, znalost AJ pro e-mailovou komunikaci, pracovitost, ochota pracovat někdy i o víkendech, zodpovědnost, pečlivost Náplň práce: zpracování skladové agendy systému AGC, v případě potřeby zástup vyhledávání autoskel ve skladu Hlásit se telefonicky na č. 605 292 472 nebo zasíla tživotopis na ema ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Teplicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Teplice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.