Nabídka práce pro elektrotechniky v Táboře

8 aktuálních volných míst

 • Technický pracovník - energetik

  Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné! Zodpovídá za úsek energetiky - evidence spotřeb energií, hlášení a statistiku, plánování, rozbory vody. Eviduje hospodaření s odpady, vypracovává hlášení a statistiku k odpadům, obalům včetně EKO-KOM. Ve spolupráci s odborně způsobilými osobami ( OZO ) organizuje BOZP a PO. Požadujeme: Středoškol ...

 • Projektant/ka elektro

  Projektování rozvaděčů, rozvodů elektro. Kontakt: osobně, telefonicky (7:00 - 16:00 hod.), e-mailem.

 • Elektrotechnik/elektrotechnička

  Základní znalosti práce v E-plánu + dobrá znalost čtení elektroschémat, znalosti práce na PC, znalost problematiky elektro. Možnost zkráceného pracovního úvazku na 30 hodin/týden, pracovní poměr na dobu určitou. Nabízíme: firemní benefity - seznámení při první schůzce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Projektant elektro, měření a regulace

  Projekční činnost v oboru elektro, měření a regulace na PC. Požadujeme ŘP sk. B. Vhodné i pro OZP s max. 2. stupněm invalidity. Pracovní poměr na dobu určitou. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Elektrotechnik

  praxe v oboru, osvědčení dle vyhl. 50/1978 §6, ochota vzdělávat se,spolehlivost, zodpovědnost, příspěvky na stravování

 • Technik výroby rozvaděčů

  Technik výroby rozváděčů pro průmysl, zemědělství, potravinářství a elektroinstalace administrativních budov. Zajišťuje celý proces výroby - počítání cenových nabídek, objednávání materiálu, zadávání do výroby, expedice, komunikace se zákazníky, projektanty a výrobou. - Praxe v oboru vítána - Ovládání práce na PC - MS Excel, Word, Outlook - Vyhlášk ...

 • Technik výroby rozvaděčů a elektromontáží

  Řízení zakázek výroby rozváděčů a montáží elektroinstalace skladových a výrobních hal, průmyslových aplikací, elektroinstalace objektů zemědělské a potravinářské výroby a elektroinstalace administrativních budov, Počítání cenových nabídek, objednávání materiálu, technické zajištění, komunikace se zákazníky, projektanty a výrobou rozváděčů. - Praxe ...

 • Technik elektromontáží

  Řízení montáží elektrické instalace skladových a výrobních hal, průmyslové aplikace, elektroinstalace zemědělské a potravinářské výroby a elektroinstalace administrativních budov. Cenové nabídky, objednávání materiálu, technické zajištění. Komunikace se zákazníky, projektanty a výrobou rozváděčů. - Praxe v oboru vítána - Ovládání práce na PC - MS E ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektrotechnik v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro elektrotechniky Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Elektrotechnik Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Elektrotechnik 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 36000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Elektrotechnik Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :