Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Táboře

2 aktuálních volných míst

  • Administrativní pracovník

    Hledáme: Administrativní pracovník Náplň práce: Organizace, příprava nabídek zákazníkům, práce s excelem, týmová spolupráce Nabízíme: Práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě. Práce na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné. Při dobře ...

  • Administrativně provozní pracovník/ce

    Požadujeme: - SŠ (VŠ) vzdělání v oboru elektrotechniky, informatiky příp. relevantní, - zdatnost v práci na PC (MS Office, případně makra, CAD), - řidičský průkaz sk. B, logické myšlení, důslednost, zaměření na cíl, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, pečlivost. Náplň práce: - administrativní podpora technologických zakázek směrem ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Administrativní pracovník Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Administrativní pracovník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Administrativní pracovník Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :