Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Táboře

12 aktuálních volných míst

 • Administrativní pracovník

  Náplň práce - administrativní práce a pomocné účetní práce - fakturace, úhrady, výkazy, práce na PC Speciální požadavky - znalosti: dobrá znalost práce na PC a schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost POUZE PRO OZP! Prosím o výběr. Kontakt: telefonicky - pracovní dny 8:00 - 17:00 hod., emailem.

 • Administrativní pracovník/ice

  Náplň práce: zpracování analýz, komunikace s klienty, běžná administrativní činnost. Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC. Nabízíme: možnost realizace a karierního růstu, Maximální podpora v začátcích včetně školení a osobní individuální vedení je standa ...

 • Administrativní pracovník/ce

  Práce s PC, znalost jazyka NJ, AJ výhodou Kontakt: emailem.

 • Administrativní pracovnice / Operátorka STK

  Vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, aktivní znalost práce s PC, vedení pokladní hotovosti, fakturace, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikační schopnosti a práce v kolektivu, výpis RT, řidičský průkaz skupiny B. Kontakt: mailem.

 • Administrativní pracovník/ce pro příjem, přípravu a zajištění materiálu

  Pracovní doba od 7:00 do 15:30. Požadujeme SŠ technického nebo ekonomického směru. Poptávání a objednávání materiálu u dodavatelů, jeho příjem na sklad, výdej, odepisování materiálu, komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli. Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovní. Oprávnění k řízení vysokozdvižným vozíkem-výhodou. ...

 • Expedient e-shopu

  Náplň práce-vyřizování objednávek e-shopu, pracovní doba PO-PÁ od 8:00-14:00. Požadujeme spolehlivost, znalost práce s PC. Kontakt mailem.

 • Asistentka ředitele

  Min SŠ vzdělání - ekonomického nebo zdravotně sociálního směru výhodou. zkušenosti z obdobné pozice PODMÍNKOU, komunikaci a prezentaci na vysoké úrovni, výborné organizační schopnosti, výbornou znalost českého jazyka včetně gramatiky, uživatelskou znalost PC (MS Word, Excel), aktivní přístup, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, praxe ve stát ...

 • Administrátor/ka v e-shopu a všeobecní administrativní pracovníci

  Speciální požadavky - dobrá znalost EXCEL, WORD, EMAIL, pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Průvodní dopis s profesním životopisem zaslat na email.

 • Administrativní pracovník

  dobrá znalost maďarského jazyka

 • Administrativní pracovník

  dobrá znalost polského jazyka

 • Administrativní pracovník

  Náplň práce: zpracování analýz, komunikace s klienty. Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC Nabízíme: možnost realizace a karierního růstu, odborné vzdělávání v oblasti financí, flexibilní pracovní dobu, zázemí silné společnosti, odpovídající finanční oho ...

 • Asistent/ka

  možno i na DPP jednoduché asistenční práce (telefonování, pošta, vyplňování formulářů, počítání kalkulací) pružná pracovní doba, po zaučení možnost práce z domova. Kontakt: telefonicky - mezi 10:00 - 12:00, emailem, osobně - dle dohody.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.