Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Táboře

6 aktuálních volných míst

 • Pracovník na projednání přestupků

  vhodné pro absolventy právnických fakult

 • Administrativní pracovník

  dobrá znalost maďarského jazyka

 • Administrativní pracovník

  dobrá znalost polského jazyka

 • Asistent/ka servisu SOPN, Asistent/ka recepce

  Pracovní náplní je podpůrná činnost pro SOPN (Specialistu oprav po nehodách), vedení příslušné administrativy k pojistným událostem, zasílání a kompletace krycích dopisů, komunikace s pojišťovnami, zajištění chodu recepce, péče o zákazníky, obsluha zákazníků. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, preciznost a důkladnost, aktivní ...

 • Obchodní referent/ka

  Stručná charakteristika místa: Zajišťuje komplexně obchodní činnost v podniku (přijímání, vyřizování a potvrzování objednávek). Vyhodnocuje statistiky prodejů, komunikuje se zákazníky, vystavuje doklady (celní, dodací listy, faktury). Zpracovává týdenní a měsíční zprávy, vytváří ceníky. práce na PC, znalost AJ a NJ slovem i písmem Stravenky, dod ...

 • Asistent/ka

  možno i na DPP jednoduché asistenční práce (telefonování, pošta, vyplňování formulářů, počítání kalkulací) pružná pracovní doba, po zaučení možnost práce z domova. Kontakt: telefonicky - mezi 10:00 - 12:00, emailem, osobně - dle dohody.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.