Nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů v Šumperku

11 aktuálních volných míst

 • Strojník/ce - manipulant na vyvážečku dříví, popřípadě na traktor s navijákem

  Je potřeba ŘP "T". Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí telefonické domluvě.

 • Traktorista

  Traktorista, požadavky: ŘP sk. T. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení nebo na dobu neurčitou. Roční odměny. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Traktorista

  Osobní kontakt; Řidičský průkaz skupiny T a B. Znalost zemědělských prací. Závodní stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování, 5 týdnů dovolené. Kontakt: osobně Jedlí 83, Po - Čt 8,00 - 13,00 hod., telefonicky 8-13.00, e-mailem.

 • Traktorista/ka - obsluha kombajnu

  Požadované vzdělání: SOU zemědělské Požadovaná praxe: praxe výhodou Náplň práce: - obsluha kombajnu, - polní práce, Další požadavky: - pečlivost a samostatnost, - pracovitost, smysl pro pořádek, - kladný vztah ke zvířatům, Nástup: dohodou. Pracovní doba je od 7:00 hod do 15:30. Kontakt: písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílej ...

 • Traktorista, strojník/ce

  Místo výkonu práce jsou farmy společnosti - Dubicko, Bohuslavice, Lukavice, Květín. Kvalifikačním požadavkem na nabízenou pracovní pozici je základní vzdělání a oprávnění řízení vozidel skup. T. ŘP C s praxí výhodou. Strojnický průkaz je výhodou a rozšiřuje uplatnění uchazeče. Máme zájem o uchazeče samostatného se zájmem o prováděnou práci. Možnost ...

 • Pracovník/ce údržby obce

  Osobní kontakt po předchozí domluvě; Mzdové podmínky dle platných tabulek. Požadujeme manulální zručnost, pečlivost a důslednost, aktivní a samostatný přístup k práci, ochotu pracovat nad rámec pracovní doby. Náplň práce: Řízení a údržba motorových vozidel, úklid a údržba veřejných prostranství a ostatního majetku obce, občasná práce s motorovou pi ...

 • Traktorista, ošetřovatel/ka skotu

  Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

 • Traktorista, ošetřovatel/ka skotu

  Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

 • Zemědělský dělník/ce, traktorista

  Jedná se o práci v katastrech firmy Vysoké Žibřidovice, Žleb, Vysoká u Malé Moravy a Kopřivná. Výhodou ŘP "B, E". Prac. doba 7.30-16.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Zemědělec - traktorista/ka - obsluha krmého vozu

  Požadované vzdělání: SOU zemědělské Požadovaná praxe: praxe výhodou Náplň práce: - obsluha samojízdného míchacího krmného vozu, - práce se zvířaty - polní práce Další požadavky: - pečlivost a samostatnost, - pracovitost, smysl pro pořádek, - kladný vztah ke zvířatům, Nástup: dohodou Nabízíme: - práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zem ...

 • Ošetřovatel/ka zvířat, traktorista

  Osobní kontakt; Jedná se o pracovníka/ pracovnici do zemědělské výroby. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: osobně na pracovišti 8-14.00, telefonicky, e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Šumperku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče zemědělských strojů Šumperk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič zemědělských strojů Šumperk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Šumperku na pozici Řidič zemědělských strojů 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 14660 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27718 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 120 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič zemědělských strojů Šumperk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :