Nabídka práce pro lakýrníky v Šumperku

4 aktuálních volných míst

 • Lakýrník/ce

  Předchozí praxe v daném oboru podmínkou. Mzdové ohodnocení může být navýšeno na základě prokázaných schopností. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Pracovník/ce lakovny - svěšování a kontrola

  Náplň práce: - Svěšuje materiál z lakovací linky po první vrstvě pro lepení UCC - Kontroluje kvalitu nalakovaných dílů - Odpovídá za kvalitu prováděné operace - Neshodné kusy předává mistrovi lakovny k opravě - Manipuluje s materiálem, polotovary, paletami - Uskladňuje výrobní materiál na pracovišti lakovny - Uskladňuje výrobní materiál v meziskla ...

 • Lakýrník/ce do práškové lakovny

  Osobní kontakt; Práce v práškové lakovně, s možností zaučení. Požadujeme zručnost, samostatnost, pečlivost. Prac. doba 6-14.30, 14.30-23.00. Prémie, příspěvek na stravování, dovolená navíc, bonusový systém. Kontakt: osobně na pracovišti Út 11-12.00, telefonicky Út 11-12.00, e-mailem.

 • Lakýrník/ce

  Osobní kontakt; Jako lakýrník - přípravář budete tmelit, brousit, maskovat. K tomu potřebujete zkušenosti s potahováním a lepením velkých i menších ploch a přesných hran. Jako lakýrník - stříkač budete stříkat vysokotlakem AIRMIX a AIRLESS, rozpouštědlovými i vodou ředitelnými barvami na velkých i malých plochách. Požadavky: buď vyučení v obor lak ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako lakýrník v Šumperku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro lakýrníky Šumperk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Lakýrník Šumperk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Šumperku na pozici Lakýrník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21480 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24560 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Lakýrník Šumperk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :