Nabídka práce závozník ve Středočeském kraji

4 aktuálních volných míst

 • Závozník

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1002 Benátky nad Jizerou II 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Prvotní kontakt: Telefon: 732 767 430 E-mail: [email protected] -trestní bezúhonnost, spolehlivost a zodpovědnost -stravenky

 • Závozník/skladník

  první kontakt: Mgr.Helena Pavlíčková, [email protected] - zaměatnanecké výhody: 5 týdnů dovolené po odpracovaných 12 měsících, důchodové připojištění

 • Závozník

  vhodné pro ukrajinské uprchlíky

 • Dělník-závozník (popelář)

  Bez praxe-zaučíme Nabízíme: 25dní dovolené, 13. plat, 14. plat První kontakt se zaměstnavatelem: osobně - Černošice- dle tel. dohody nebo telefonicky: Janebová Monika, 606 728 083.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako závozník ve Středočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce závozník Středočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Závozník Středočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Středočeském kraji na pozici Závozník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22575 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Závozník Středočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :