Nabídka práce pro stavební dělníky ve Strakonicích

3 aktuálních volných míst

  • STAVEBNÍ DOKONČOVACÍ PRÁCE (zedník) - 20 HODIN TÝDNĚ

    Jedná se o pracovní místo - STAVEBNÍ DOKONČOVACÍ PRÁCE (zedník) - 20 HODIN TÝDNĚ - pouze pro uchazeče o zaměstnání se zdravotním postižením ( I, II. nebo III.stupněm invalidity) mzda: 200,- Kč /hodinu - pracovní doba dle domluvy - úvazek minimálně 20h/týdně KONTAKT: Pavel Vobr tel.: 608 30 30 77

  • Stavební dělník u finišerové čety

    Náplň práce: pokládka asfaltových směsí, příprava komunikací před pokládkou POŽADAVKY: vzdělání SOU s výučním listem, časová flexibilita, manuální zručnost, praxe ve stavebnictví výhodou Nabízíme možnost opětovného nástupu, výborné mzdové ohodnocení, dopravu z domu do práce a zpět, aj. KONTAKT: prostřednictvím e-mailem, poštou. Zašlete stručný stuk ...

  • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

    Dostavte se s touto doporučenkou dne 23.8.2022 v 8 hod. na kontaktní pracoviště ÚP ČR ve Vodňanech za účelem projednání vhodného zaměstnání. Náplň práce: pomocné práce ve stavebnictví Pracovní doba: 7.00-16.00 hod. KONTAKT: Senchuk, tel.: 776196994

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník ve Strakonicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Strakonice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník Strakonice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Strakonicích na pozici Stavební dělník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28600 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 200 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 200 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník Strakonice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :