Nabídka práce pro svářeče v Rychnově nad Kněžnou

11 aktuálních volných míst

 • Svářeč TIG - potrubí

  Kontakt e-mailem na adresu [email protected] - svářečské práce na potrubí metodou TIG - fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny.

 • Svářeč/ka

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected], osobně na pracovišti nebo telefonicky PO-PÁ od 6:00 do 14:30 hod. - ruční sváření - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

 • Svářeč/svářečka na robotizovaném pracovišti

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected], osobně na pracovišti nebo telefonicky PO-PÁ od 6:00 do 14:30 hod. - sváření - obsluha svářecího robota - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

 • Svářeč/ka

  Kontakt e-mailem [email protected], telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - znalost čtení z výkresové dokumentace - sváření v ochranné atmosféře - stravenky.

 • Páječ/páječka, letovač/letovačka

  Kontakt telefonicky od 6:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem [email protected] - SOU - praxe v tvrdém pájení - znalost výkresové dokumentace - manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita. Náplň práce: - letování komponentů chladicích zařízení dle pracovních plánů a technických výkresů - pájení otevřeným plamenem. Zamě ...

 • Zámečník / zámečnice , svářeč / svářečka

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] Požadavky: - znalost sváření v ochranné atmosféře CO2 - svářecí průkaz ZM1 výhodou - nutná částečná znalost výkresové dokumentace Nabízíme: - možnost zaškolení - zajímavou práci v menším kolektivu - široký benefiční program včetně týdnu dovolené navíc. ...

 • Svářeč /svářečka

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected] - praxe v oboru - sváření kovových konstrukcí dle výkresu.

 • Svářeč co2

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky. Požadujeme: - SOU v oboru strojírenství výhodou - platný svářečský průkaz - ZK 135 (MAG) - znalost výkresové dokumentace výhodou - výhodou předchozí praxe na obdobné pozici - aktivní přístup k práci, spolehlivost, časová flexibilita Náplň práce: - svařování dílů pro z ...

 • Svářeč / svářečka

  Kontakt telefonicky /domluva osobní schůzky /. Místo výkonu práce: Nádražní 151, Týniště n.Orl. (INGTOP METAL, s.r.o.) - nutností je praktická zkoužka ze sváření, certifikát - svařování konstrukcí z materiálů ocel, železo, hliník.

 • Svářeč /svářečka

  Kontakt telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - praxe v oboru - sváření kovových konstrukcí dle výkresu.

 • Svářeč/ka

  Kontakt PO-PÁ telefonicky 7-16 hod. nebo osobně na pracovišti 7-15 hod. - sváření v ochranné atmosféře svářecí pistolí - podélníky, podlaha, UB 2, pásnice prahu, podkomplety, karosářské svařování - dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů, atd..

Pomůžeme vám s hledáním práce jako svářeč v Rychnově nad Kněžnou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro svářeče Rychnov nad Kněžnou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.