Nabídka práce pro stavební dělníky v Rychnově nad Kněžnou

20 aktuálních volných míst

 • Dělník / dělnice - pomocné stavební práce

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Náplň práce: práce na pozemních stavbách, budovách a přesun stavebních materiálů; příprava pro pokládku dlažeb - nošení lomového kamene, obrub, zámkové dlažby a dalšího stavebního materiálu; kompletace gabionových košů včetně přípravy výplně z lomového kamene. Požadavky: zdravotní způsobilost, f ...

 • Betonář

  Kontakt telefonicky PO - ST od 10:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem na adresu [email protected] Požadujeme: - pracovitost, spolehlivost - loajalita a proaktivní přístup - fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny). Náplň práce: - čtení z výkresové dokumentace - kontrola formy dle výkresové dokumentace - kontrola polohy výztuže, polohy ...

 • Stavební dělník / Stavební dělnice

  Kontakt e-mailem [email protected] nebo telefonicky. - ZŠ - práce na stavbách v rámci Královéhradeckého kraje(dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování (zdarma).

 • Pomocné stavební práce (v celé ČR)

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected] - pomocné práce na stavbách - výkon práce dle sjednaných zakázek v rámci celé ČR - zajištěné ubytování.

 • Dělník/dělnice v oblasti výstavby budov

  Kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin nebo e-mailem [email protected] - ZŠ - práce na stavbách v rámci Královéhradeckého kraje (dle sjednaných zakázek) - možnost ubytování zdarma.

 • Pomocný/pomocná stavební dělník/dělnice

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - pomocné stavební práce - výkon práce v rámci celé ČR dle sjednaných zakázek.

 • Dělník při výstavbě chodníků

  Kontakt telefonicky nebo na e-mail [email protected] - práce při výstavbě chodníků - ŘP sk. "B" - fyzická zdatnost (zvedání těžkých břemen) - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

 • Stavební údržbář

  Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě. - stavební údržbářské práce - nutnost fyzické zdatnosti (manipulace s těžkými břemeny)

 • Pomocné zednické a obkladačské práce

  Kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 18 hod., e-mailem na adresu [email protected] nebo osobně po domluvě. Požadujeme: - manuální zručnost, spolehlivost. Náplň práce: - práce při rekonstrukcích bytů a domů, zejména koupelen - jedná se převážně o pomocné zednické a obkladačské práce - v případě zkušeností a samostatnosti možnost vlastních ...

 • Pomocný dělník

  Kontakt telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem [email protected] - fyzická zdatnost - manipulace se stavebním materiálem, práce ve výškách - pomocné práce na stavbách - příprava a nakládání materiálu - pracovní cesty dle sjednaných zakázek - možnost zaměstnání na DPP - stravné, odměny.

 • Pomocný stavební dělník

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] - pomocné práce na stavbách v rámci Východních Čech - stavební a demoliční práce - fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny.

 • Pomocný / pomocná stavební dělník/dělnice

  Kontakt telefonicky nebo osobně v předem domluveném termínu. - místo výkonu práce na stavbách v rámci celé ČR - ZŠ

 • Stavební dělník / dělnice

  Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu [email protected] nebo osobně po domluvě. Místo výkonu práce: okres Rychnov n.Kn., dle sjednaných zakázek. - montáže dřevostaveb - manuální zručnost - řidičský průkaz sk. B - možnost práce na zkrácený úvazek nebo DPP.

 • Stavební dělník

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected] - pomocné práce na stavbách - řidičský průkaz sk. B podmínkou - časová flexibilita - fyzická zdatnost (manuální práce, možnost zvedání těžkých břemen). Nástup možný ihned.

 • Pomocný dělník na stavbách

  Kontakt e-mailem na adresu [email protected] - pomocné a přípravné práce na stavbách - příprava potrubí a konstrukce - fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v Rychnově nad Kněžnou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Rychnov nad Kněžnou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník Rychnov nad Kněžnou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Rychnově nad Kněžnou na pozici Stavební dělník 20 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 42000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22822 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník Rychnov nad Kněžnou?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :