Nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat v Rychnově nad Kněžnou

7 aktuálních volných míst

 • Ošetřovatel/ošetřovatelka telat

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem melounova@pzdohnisov.cz. - vyučení nebo praxe v oboru výhodou, ne podmínkou (možnost zaučení) - dvousměnný provoz (ranní od 5:00 do 12:00 hod., odpolední od 15:00 do 20:00 hod.) - 1 x za 14 dní volný víkend - PP na dobu určitou - po dohodě možnost ubytování.

 • Ošetřovatel/ošetřovatelka zvířat - pracovník/pracovnice porážky

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem age@age.cz. - ZŠ - nepravidelná pracovní doba ( týdenní úvazek bude dodržen) - možnost ubytování.

 • Ošetřovatel/ošetřovatelka zvířat - pracovník/pracovnice porážky

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem age@age.cz. - ZŠ - nepravidelná pracovní doba ( týdenní úvazek bude dodržen) - možnost ubytování.

 • Dojič / Dojička

  Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti v Sudíně 1 od 7:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem sudin@c-box.cz. - ZŠ - dojení krav - krmení a napájení telat - ranní směna 6:00 - 12:30, odpolední 14:00 - 19:00 hod. Nabízené výhody: - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění.

 • Krmivář - naháněč skotu, řidič traktoru

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem farma.tichy@seznam.cz. - řidičský průkaz sk. B - fyzická zdatnost (těžší manuální práce) - prémie, podnikové stravování.

 • Pracovník v živočišné výrobě - stájník

  Kontakt telefonicky nebo osobně v sídle společnosti v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod, e-mailem dostal.horal@seznam.cz. - NSO/SOU - nahánění, nastýlání zvířat - mytí dojírny a čekárny - fyzická zdatnost - příspěvek na stravování.

 • Dojič/-ka

  Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti po předchozí domluvě. - praxe v oboru vítána - dojení a nahánění krav - krmení telat - podnikové stravování, zvláštní prémie.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako chovatel, ošetřovatel zvířat v Rychnově nad Kněžnou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro chovatele a ošetřovatele zvířat Rychnov nad Kněžnou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.