Nabídka práce pro řidiče VZV v Přerově

2 aktuálních volných míst

  • Skladník/skladnice

    Náplň práce: nakládka a vykládka aut pomocí VZV; sypání sil pomocí jeřábu; základní údržba a úklid hal; Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

  • Skladník/skladnice

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: Obsluha VZV, manipulace s výrobky a jejich zaskladňování do vymezených prostor, příprava obalových materiálů na pracoviště. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefonicky na čísle 722 964 571 - Mgr. Petra Barochová

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič VZV v Přerově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče VZV Přerov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič VZV Přerov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Přerově na pozici Řidič VZV 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 28400 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28200 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič VZV Přerov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :