Nabídka práce pro promotérky a hostesky v Praze

4 aktuálních volných míst

  • Prodejní asistent/ka

    Místo výkonu práce: Křižíkova 45, Praha 8 Kontaktní osoba: Kateřina Podušková, tel.: +420 728 600 006, e-mail: [email protected] UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Hledáme rodilého mluvčího ukrajinštiny, který/která umí dobře česky mluvit i psát a má dobrou znalost ruštiny a angličtiny. Požadujeme praxi s přímým prodejem. Dokončené bakalářské studium výhodo ...

  • Asistent distribuce

  • Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

    Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: 724 128 656,[email protected] Znalost anglického jazyka podmínkou, srbský či ruský jazyk výhodou. Pružná pracovní doba i víkendy. Přímý kontakt se zákazníkem.

  • Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

    Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Navrátilová Iva, tel.: 724 128 656, e-mail: [email protected] Znalost anglického jazyka podmínkou, srbský jazyk výhodou. Pružná pracovní doba i víkendy. Přímý kontakt se zákazníkem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako promotérka v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro promotérky a hostesky Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.