Nabídka práce pro pracovníky cestovní kanceláře v Praze

19 aktuálních volných míst

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY 9-11/13-15h : MARTIN JORDÁN, tel.: +420 737 177 590, e-mail: [email protected] ZNALOST ANGLICKÉHO A ČÁSTEČNÁ KOREJSKÉHO JAZYKA VÝHODOU.

 • Rezervační agen/ka

  Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na letišti Václava Havla hledáme uchazeče na pozici Rezervační agent. o Pracovní prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla o Krásné prostředí právě zrekontruovaného hotelu o Profesionalita, dlouhodobě fungující systém, firemní kultura největší hotelové značky na světě ...

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  volat 9-11, 13-15h

 • Tour operátor a delegát v cestovním ruchu

  Kontakt: [email protected] Náplň práce: Pro malou cestovní agenturu hledáme uchazeče pro organizace a sestavování itinerářů pro korejskou klientelu (incomingová turistika), komunikace s korejskými cestovními kancelářemi a partnery, komunikace s partnery po Evropě. Občasná práce také jako delegát, nutná časová flexibilita. Požadavky: znalost ko ...

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  volat - 9-11, 13-15h Znalost anglického a částečně korejského jazyka výhodou.

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  volat 9-11, 13-15h

 • Úředníci cestovních kanceláří a agentur

  KONTAKT : Hana Vondrová, tel.: 725 224 628 - VOLAT - 9-11, 13-15h Znalost anglického a částečně korejského jazyka výhodou.

 • Úředník cestovní kanceláře

  MÍSTO VÝKONU : PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : ALEXEJ KRENKE, e-mail: [email protected]

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY - PO-PÁ - 9-11h, 13-15h : Jordán Martin, tel.: 737 177 590, e-mail: [email protected] PASIVNÁ AJ, PRÁCE NA PC. ČÁSTEČNÁ ZNALOST KOREJSKÉHO JAZYKA VÝHODOU.

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  aktivní znalost A.J a částečná korejštiny,

 • Operations team Leader

  Kontakt:[email protected] Náplň práce: - Rezervace a potvrzení služeb v termínu dle rozpočtu, aktualizace rezervačního systému přesně dle individuálních požadavků - Sledování, správa, úprava požadavků, aktualizace systému - Podpora a monitoring dodavatelů za účelem správného používání on-line systému dodavatelů - Komunikace s prodejním týmem, p ...

 • Úředníci cestovních kanceláří a agentur

  Kontakt telefonicky PO-PA 11:00-15:00

 • Konzultanti a organizátoři zájezdů

  Místo výkonu práce:Jungmannova č.p. 736/14, Praha Prvotní kontakt: [email protected] Pasivní angličtina, práce na PC Částečná znalost korejského jazyka výhodou

 • Marketing & Customer Experience Manager

  Kontaktní osoba: Lerchová Sandra, e-mail: [email protected] Pozice je určená pro uchažeče mluvící plynně arabsky, francouzsky a anglicky. Čeština a italština výhodou. Péče o klientský servis a marketing s ním spojený. ZAM. VÝHODY : Stravenky, Cafeterie BenefitPlus, slevy na zájezdy.

 • Tour operator

  KONTAKT : Dasková Natalie, tel.: 224 247 168, e-mail: [email protected] AKTIVNÍ KOREJŠTINA SLOVEM I PÍSMEM. ZNALOST CESTOVNÍHO RUCHU JIŽNÍ KOREE. ZMALOST JAZYKU ANGLIČTINA. NUTNÉ K VÝKONU ZAMĚSTNÁNÍ.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník cestovní kanceláře v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky cestovní kanceláře Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pracovník cestovní kanceláře Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Pracovník cestovní kanceláře 19 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16280 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25359 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pracovník cestovní kanceláře Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :