Nabídka práce pro geodety v Praze

2 aktuálních volných míst

  • Geodet/ka

    NUTNO PODAT PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Náplň práce: Samostatné provádění odborných činností při zeměměřických činnostech v geodetických základech, rozhodování o zřízení, přemístění nebo rušení bodů základních bodových polí, práce v terénu při správě základních bodových polí, měřické práce včetně kancelářského zpracování výsledků, výjez ...

  • Geodet/ka

    NUTNO PODAT PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Náplň práce: Provádění systémových zeměměřických prací v terénu při vyměřování státních hranic, jejich údržbě a přezkoušení včetně kancelářského zpracování,provádění geodetických měření na státních hranicích včetně jejich zpracování, výjezdy do terénu s týdenním návratem v měřické sezóně duben - l ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako geodet v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro geodety Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Geodet Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Geodet 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21710 Kč do 34370 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27823 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Geodet Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :