Nabídka práce asistent pedagoga v Praze - Západ

6 aktuálních volných míst

 • Asistenti pedagogů

 • Asistenti pedagogů

  na dobu určitou podle aktuální situace, podmínka znalosti českého a ukrajinského jazyka z důvodu přiřazení ke skupině ukrajinských žáků

 • Asistent pedagoga

  -kvalifikace pro MŠ požadována -dotované stravné -první kontakt emailem: [email protected]

 • Asistent pedagoga v mateřské škole

  Práce asistenta pedagoga spočívá ve spolupráci s pedagogy ve třídě a přímou pedagogickou činností s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami v běžné třídě mateřské školy. Nabízíme: Příjemné a klidné pracovní prostředí a kolektiv, poukázky do lékárny, kina, knihkupectví apod., při dobře odváděné práci finanční odměny za každé pololetí. První k ...

 • Asistenti pedagogů

  Do nově zřízené školní družiny hledáme na odpolední družinu asistentku/asistenta pedagoga k dětem s kombinovaným postižením. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Asistentské vzdělání není nutné, lze doplnit. Můžete se k nám přijít nezávazně podívat.

 • Asistenti pedagogů

Pomůžeme vám s hledáním práce jako asistent pedagoga v Praze - Západ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce asistent pedagoga Praha - Západ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Asistent pedagoga Praha - Západ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Západ na pozici Asistent pedagoga 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 31800 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25473 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Asistent pedagoga Praha - Západ?