Nabídka práce masér, masérka v Praze - Východ

5 aktuálních volných míst

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

  Místo pracoviště: - Hlavní 813, Sulice-Hlubočinka Prvotní kontakt: - tel.: 777 232 574 Upřesňující údaje: - znalost thajské masáže, lávové kameny, olejová, tradiční thajská - certifikát thajsko - masáže

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

 • Maséři - thajské masáže

  Místo pracoviště: - Mělnická 157, Bořanovice - Pakoměřice Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected]

 • Maséři

  Místo pracoviště: Černokostelecká 616, 251 01 Říčany. Prvotní kontakt telefonicky na tel. 602 626 666 p. Tomáš Pipek. Upřesňující informace - certifikát na provádění thajských masáží.

 • Maséři thajských masáží

  Místo pracoviště: - Mělnická 157, Bořanovice (Pakoměřice) Prvotní kontakt: - tel.: 775 563 330 - e-mail: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako masér, masérka v Praze - Východ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce masér, masérka Praha - Východ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Masér, Masérka Praha - Východ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Východ na pozici Masér, Masérka 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 21000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18310 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Masér, Masérka Praha - Východ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :