Nabídka práce ošetřovatel zvířat, chovatel v Praze - Východ

3 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel zvěře se specializací na africká zvířata, pomocná pracovní síla

    Upřesňující údaje: Pomocná pracovní síla v cirkuse, ošetřovatel exotických zvířat. Praktická zkušenost s péčí o africká zvířata a dobrá fyzická zdatnost.

  • Artista a ošetřovatel zvěře se specializací na africká zvířata

    Upřesňující údaje: Výkon činnosti artisty v cirkuse. Praktická zkušenost s péčí o africká zvířata a dobrá fyzická zdatnost.

  • Chovatelé hospodářských zvířat

    Místo pracoviště: Vinořská 31, Radonice, 250 73 Jenštejn. Prvotní kontakt telefonicky: 226 209 018, p. Toušková Věra, kontaktní místo pro schůzku: Budějovická 73, Praha 4. Další požadavky - praxe 7 let v oboru - řidičský průkaz T.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ošetřovatel zvířat, chovatel v Praze - Východ. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce ošetřovatel zvířat, chovatel Praha - Východ je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ošetřovatel zvířat, Chovatel Praha - Východ?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze - Východ na pozici Ošetřovatel zvířat, Chovatel 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 17300 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ošetřovatel zvířat, Chovatel Praha - Východ?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :