Nabídka práce všeobecná zdravotní sestra v Plzni

9 aktuálních volných míst

 • Asistent/ka očního lékaře - popř. zdravotní sestra

  Životopis zasílejte na e-mail: [email protected] Plný nebo zkrácený úvazek na 30 h týdně. Výše mzdy je uvedena pro plný úvazek.

 • Všeobecná sestra

  Náplní práce je celková zdravotní péče o klienty v jejich domácícm prostředí - odběry krve a jiného biologického materiálu, kontrola fyziologických funkcí, aplikace léků, injekcí, infuzí, převazy pooperačních ran a defektů, vedení zdravotnické dokumentace. Práce v denním provozu pondělí až pátek, víkendy dle časového naplánování. Možnost zkrácené ...

 • Všeobecná zdravotní sestra

  Kontakt: Dagmar Regnerová, tel.: 377 182 362, mail: [email protected] Prcovní poměr na dobu určitou na 1 rok. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, příspěvek na PF

 • Všeobecná sestra

  Pracovní náplň - práce na směnný provoz 12 hod. služby; krátký, dlouhý týden - důsledné dodržování Zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (doba odpočinku mezi směnami, roční limit přesčasových hodin, maximálně 3 pracovní směny za sebou, aj.) - průměrný počet směn v kalendářním měsíci - 15 Benefity - možnost vyzkoušet si pracovní činnost přímo na pr ...

 • Zdravotní sestra

  Do Domova sv. Alžběty hledáme kolegyni pro zdravotní úsek, pracovní pozice je vhodná i pro maminky na rodičovské dovolené. Místo výkonu práce: Domov sv. Alžběty, Hlavanova 15 a 17, Plzeň -Slovany Pracovní doba: směnný provoz (dvanáctihodinové směny od 7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00 h) Úvazek: Plný i zkrácený úvazek (dle domluvy) Požadujeme: min. SŠ ...

 • Všeobecná sestra pro agenturu domácí péče v Plzni - DPP

  Výhodou je další kvalifikace v oboru fyzioterapeut Podmínkou je řidičský průkaz skupina B Zaměstnanecké výhody: Nástupní benefit ve výši 40 000,- Kč, stravenkový paušál, auto i k soukromým účelům, NTB, mobilní telefon, příspěvek na pracovní obuv a pracovní oděvy 1x ročně, další nefinanční benefity.

 • Všeobecná sestra pro agenturu domácí péče v Plzni

  Výhodou je další kvalifikace v oboru fyzioterapeut Podmínkou je řidičský průkaz skupina B Zaměstnanecké výhody: Nástupní benefit ve výši 40 000,- Kč, stravenkový paušál, auto i k soukromým účelům, NTB, mobilní telefon, příspěvek na pracovní obuv a pracovní oděvy 1x ročně, další nefinanční benefity.

 • Všeobecná sestra, praktická sestra

  Provoz ambulantního zařízení v čase 8:00 - 20:00 hod. Zaměstnanecké výhody: prémiové ohodnocení, sleva na služby.

 • Všeobecná zdravotní sestra

  Kontakt: Dagmar Regnerová, tel.: 377 182 362, mail: [email protected] Nástup možný ihned. Mzda je stanovena dle vzdělání a praxe. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, benefity za pracovní výročí, životní jubilea, příspěvek na PF nebo na ŽP.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako všeobecná zdravotní sestra v Plzni. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce všeobecná zdravotní sestra Plzeň je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Všeobecná zdravotní sestra Plzeň?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni na pozici Všeobecná zdravotní sestra 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 27500 Kč do 55000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 33500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Všeobecná zdravotní sestra Plzeň je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Všeobecná zdravotní sestra Plzeň?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :