Nabídka práce pro elektromechaniky v Plzni

2 aktuálních volných míst

  • Elektromechanik - 2 směny, příspěvky, mnoho benefitů Plzeň

    ● elektromontáž komponentů trakčních pohonů podle technické dokumentace a technologického postupu Požadujeme: ● vyučení v oboru ● vyhláška 50 ● praxe v elektromontáži Nabízíme: ● práce na dvě směny v centru Plzně ● férové mzdové ohodnocení ● 25 dní dovolené + 2 dny sick days ● Flexipasy - 1200 každé 3 měsíce ● příspěvek na penzij ...

  • Elektrikář / Elektromechanik, ranní směna, práce v Plzni, Od 165-185,-Kč/hod.

    Máme individuální přístup ke každému uchazeči, uděláme pro Vás maximum, abychom Vám našli nejvhodnější pracovní pozici, dle Vašich požadavků. Náplň práce: • Příprava kabeláže a zapojování komponentů klimatizačních jednotek dle technické dokumentace. • Montáže a zapojování rozvaděčů, rotorů a motorů. Požadujeme: • Praxe v oboru min. 2 roky • Ele ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektromechanik v Plzni. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro elektromechaniky Plzeň je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Elektromechanik Plzeň?

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do 185 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 88 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Elektromechanik Plzeň?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :