Nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů v Plzni - Sever

5 aktuálních volných míst

 • Obsluha CNC stroje - obráběč soustružník

  Pracovní náplň: - obsluha, programování a seřizování CNC stroje - manipulace s materiály, polotovary a výrobky - ošetřování a údržba stroje Požadavky: - OU strojírenského zaměření a základní znalost problematiky strojírenské výroby - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat - ochota učit se novým věcem Nabízí ...

 • Obsluha kovoobráběcích strojů

  Obsluha kovoobráběcích strojů

 • Obsluha CNC

  Obsluha CNC

 • Obsluha CNC

  místo výkonu práce: Nýřany, Na Tesle 1238 Zpracování hliníkových a nerezových dílů Práce s výkresovou dokumentací Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů Spolupráce s kolegy v oddělení Výuční list strojního zaměření Prokazatelná znalost výkresové dokumentace Výhodou pro bude: Praxe na ohraňovacím s ...

 • Seřizovač strojů

  místo výkonu práce - Kožlany Náplń práce: Seřizování strojů, výměna forem, ruční CNC ohýbačky, lisy, řezací stroje Požadujeme: technické vzdělání výhodou, manuální zručnost podmínkou, spolehlivost, samostatnost Stravenky, docházkový bonus 10% ze základní mzdy, směnný bonus, příspevek na důchodové připojištění určený % dle odpracovaných let, komplet ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako operátor, seřizovač CNC strojů v Plzni - Sever. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů Plzeň - Sever je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Operátor, Seřizovač CNC strojů Plzeň - Sever?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni - Sever na pozici Operátor, Seřizovač CNC strojů 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 55000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 27375 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 200 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 200 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Operátor, Seřizovač CNC strojů Plzeň - Sever?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :