Nabídka práce provozní zámečník v Plzni - Jih

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník údržby - údržbář

    Přijmeme kolegu do týmu údržby. Hledáme člověka, kterého baví práce, má chuť učit se a pracovat. Nabízíme velice různorodou práci: drobné opravy a úpravy, spolupráce při zajištění bezproblémového chodu výroby, údržba venkovních prostor atd. Požadujeme zručnost, činorodost, samostatnost a pracovitost, Řidičský průkaz skupiny B (popř. další). Uchazeč ...

  • Údržbář

    Místo výkonu okres Plzeň-jih. Prvotní kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonu.

  • Údržba areálu

    Místo výkonu Příchovice 273. Nabízíme: stravenky Kontakt: Votíková Michaela, tel.: 608 936 086, e-mail: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako provozní zámečník v Plzni - Jih. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce provozní zámečník Plzeň - Jih je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Provozní zámečník Plzeň - Jih?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni - Jih na pozici Provozní zámečník 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22033 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Provozní zámečník Plzeň - Jih?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :