Nabídka práce pečovatelka, ošetřovatelka v Pelhřimově

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

  Náplň práce: pomoc při osobní hygieně, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, podpora soběstačnosti,vedení dokumentace klienta. Požadujeme: odbornou způsobilost dle § 116 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo lze při splnění podmínky dokončeného základního vzdělání zajistit do 18 měsíců od nástupu kurz pracovníka v sociál ...

 • Pracovníci v přímé obslužné péči

  5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění 12ti hodinové služby, krátký a dlouhý týden, kurs výhodou.

 • Pracovníci v přímé obslužné péči

  5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění 12ti hodinové služby, krátký a dlouhý týden, kurs výhodou.

 • Ošetřovatel/ka

  Jedná se o 12ti hodinové služby - krátký x dlouhý týden. Nabízíme 5 týdnů dovolené, stravování Kontakt telefonicky po - pá 7:00 - 14:00

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pečovatelka, ošetřovatelka v Pelhřimově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pečovatelka, ošetřovatelka Pelhřimov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pečovatelka, Ošetřovatelka Pelhřimov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pelhřimově na pozici Pečovatelka, Ošetřovatelka 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19370 Kč do 28390 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23060 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pečovatelka, Ošetřovatelka Pelhřimov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :