Nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) v Pelhřimově

19 aktuálních volných míst

 • Dělník ve výrobě - operátor linky

  Manuální zručnost Telefonický kontakt možný každý pracovní den 8:00 - 14:00 hod. Osobní návštěva možná pondělí - pátek v době od 8:00 - 10:00 hod.

 • Kontrolor kvality - montáž

  Náplň práce: kontrola vyráběných výrobků dle výkresové dokumentace, informování o výskytu neshod a návrhy opatření k jejich odstranění, záznamy o provedených kontrolách. Požadujeme: orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, logické a technické myšlení, praxe v kvalitě výhodou, SŠ technického směru výhodou. Nabízíme: práci na HPP, ...

 • Servisní technik, technická podpora pro montáž TČ, FVE

  Nástup možný ihned.

 • Operátor výroby

  Požadujeme: praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána, týmový přístup, zodpovědnost, spolehlivost a smysl pro kvalitu.

 • Montážní dělníci ve výrobě

  Jedná se o obsluhu jednoúčelových strojů, ruční balení malířských válečků.

 • Operátor ve výrobě

  Požadujeme: manuální zručnost, pracovitost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Práce vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned! Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na výše uvedený email nebo si sjednejte osobní schůzku!

 • Operátor výroby

  Požadujeme: manuální zručnost, znalost ČJ na dobré komunikativní úrovni. Nutný e-mail nebo telefonický kontakt, Po-Pá 8:00 - 15:00 hod.!

 • Operátor výroby

  Požadujeme: manuální zručnost, flexibilitu a ochotu pracovat na 3 směny. Kontakt možný emailem, telefonicky nebo osobně 6-15h.

 • Operátor ve výrobě - montáž

  Možnost zaučení, po skončení doby určité změna na dobu neurčitou. Zajímavé mzdové podmínky, práci ve stabilní a perspektivní firmě, používání moderních technologií, další profesní rozvoj, firemní jazykové kurzy, dotovanou dopravu zaměstnanců do firmy, dotované závodní stravování, lékařskou péči - vlastní zdravotní středisko v areálu firmy, prodejnu ...

 • Dělník do výroby - Laminátník

  Náplň práce: výroba laminátových dílů (lodě, cisterny, tobogány). Požadujeme: vzdělání s technickým zaměřením, příp. praxe v oboru výroby sklolaminátových dílů. Nabízíme: možnost platového růstu vzávislosti na dosažených výsledcích. Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!

 • Operátor ve výrobě - montáž

  Požadujeme: flexibilitu, zodpovědnost, loajálnost, v případě potřeby práce na tři směny. Nabízíme: možnost zaučení, po uplynutí doby určité, změna na dobu neurčitou. Práce ve stabilní a perspektivní firmě, zajímavé mzdové podmínky, používání moderních technologií, dotovanou dopravu zaměstnanců do zaměstnání, lékařskou péči - vlastní zdravotní i zu ...

 • Operátor výroby

  Náplň práce: oblsluha automatických/poloautomatických strojů a zařízení, dodržování výrobních plánů, technologických postupů a předpisů kvality. Kontakt možný emailem nebo telefonicky po-pá 9-15h.

 • Dělník ve výrobě

  Nutný telefonický kontakt předem

 • Dělník ve výrobě - operátor linky

  Manuální zručnost Telefonický kontakt možný každý pracovní den 8:00 - 14:00 hod. Osobní návštěva možná pondělí - pátek v době od 8:00 - 10:00 hod.

 • Výrobní dělník/ Operátor montáže

  Náplň práce: Jednoduchý či složitější druh montáže dle typu výrobku. Sledování kvality vyrobených kusů. Požadujeme: SŠ (technický nebo příbuzný obor velkou výhodou) nebo pracovní zkušenosti na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace. Samostatnost, preciznost. Základní znalost češtiny nebo angličtiny výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování, ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér (ve výrobě a průmyslu) v Pelhřimově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce montér (ve výrobě a průmyslu) Pelhřimov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér, Montážní dělník ve výrobě Pelhřimov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pelhřimově na pozici Montér, Montážní dělník ve výrobě 19 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24281 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér, Montážní dělník ve výrobě Pelhřimov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :