Nabídka práce pro vychovatele v Pardubicích

10 aktuálních volných míst

 • Vychovatel/ka školní družiny

  Praxe na této pozici vítána, samostatnost a pečlivost, časová flexibilita, výpis z rejstříku trestu. Zaměstnanecké výhody: příspěvky z FKSP Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (774 753 918).

 • Asistent/ka pedagoga do ZŠ

  Pracovní doba od 7,30 dle potřeby, ale nejdéle do 14 hodin 1x týdně Zaměstnanecké výhody: Příspěvek FKSP, chutné a levné obědy, skvělý tým lidí, po zapracování možnost osobního příplatku a odměn. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv).

 • Vychovatel/ka školní družiny

  Hledáme vychovatele-ku do školní družiny od září 2022. Podmínkou je praxe v oboru a pedagogické vzdělání. Zaměstnanecké výhody: dotované obědy První kontakt e-mailem.

 • Vychovatel/ka

  Vzdělání pedagogického zaměření pro práci vychovatele. Pracovní doba: Po - Pá 9. platová třída. První kontakt e-mailem ([email protected]).

 • Asistent/ka pedagoga

  Vzdělání jakékoliv pedagogického směru nebo střední s kurzem asistenta pedagoga. Práce na dobu určitou - 1 rok, poté na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: benefity školství, příspěvek na dovolenou, třináctý plat, příjemné pracovní prostředí Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem.

 • Vychovatel/ka ve školní družině

  Od 25. 8. 2022 přijmu na zástup za mateřskou dovolenou vychovatele/ku do školní družiny. Práce je na zkrácený úvazek - cca 0,8. Práce je rozdělena v některé dny na ranní a odpolední směnu. Požaduji splněné vzdělání podle zákona o pedagogických pracovnících. Nabízíme zaměstnaneckou stravu, čerpání z FKSP - masáže nebo plavenky, společenské akce, zá ...

 • Vychovatel/ka pro domov mládeže

  Požadujeme: pedagogické vzdělání Nabízíme dotace na obědy, čerpání z fondu FKSP. Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 13:00, po - pá)

 • Vychovatel/ka domova mládeže

  Nástup dle dohody. Požadavky: - ochota účastnit se s žáky zahraničních stáží Erasmus - týmová spolupráce s ostatními pedagogy, trpělivost s mládeží, participace a podpora strategického rozvoje školy Plat: základ + příplatky Zaměstnanecké výhody:příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění Vhodné pro absolventy a OZZ. Životopis za ...

 • Učitelka mateřské školky

  Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Učitelka v mateřské škole POŽADAVKY: základy angličtiny, zahrát na hudebním nástroji jednoduché písničky První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vychovatel v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vychovatele Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Vychovatel Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Vychovatel 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 4100 Kč do 36130 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23753 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Vychovatel Pardubice?