Nabídka práce pro obchodní referenty v Pardubicích

2 aktuálních volných míst

  • Obchodní konzultant/ka

    Nástup možný ihned Pracovní úvazek 10 - 40 hod/týdně Náplň práce: zpracování analýzy, jednání s klienty, administrativa Možnost částečné práce z domova, firemní akce, podpora osobního rozvoje První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 9.00 - 14.00 Pracovní pohovor bude upřesněn po zaslání CV

  • Interiérový specialista - obchodník poptávek, nikoli navolávač

    Vyrábíme festovní nábytek pro nemocnice, školy a firmy. Jsme 100% česká firma a zakládáme si na tom. Stejně jako na zaměstnávání lidí se zdravotním postižením, držení dohod a letitých vztazích se zákazníky. Hledáme samostatného obchodníka se zaměřením na vybavení interiérů. Nejde o navolávání a aktivní oslovování "cizích" firem, ale o zpracování po ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obchodní referent v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obchodní referenty Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obchodní referent Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Obchodní referent 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 36250 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obchodní referent Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :