Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Pardubicích

12 aktuálních volných míst

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pracovní doba 12.00 - 14.30 hodin Po + Pá Mytí nádobí První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 9.00 - 16.00

 • Pomocníci v kuchyni

  Pomocné práce v kuchyni restaurace Asian Wok (mytí nádobí, příprava surovin, zpracování odpadu ...) Provozní doba restaurace Po - Ne 9.00 - 20.30 První kontakt osobně na adrese provozovny

 • Pomocníci v kuchyni

  Pomocné práce v kuchyni, úklid, doplňování zásob. Pracovní doba dle dohody. První kontakt telefonicky.

 • Pomocníci v kuchyni

  Práce v čínské restauraci. Úklid kuchyně, mytí nádobí, číštění a úprava potravin,.. První kontakt e-mailem.

 • Pomocníci v kuchyni

  Pomocné práce v kuchyni, úklid, doplňování zásob. Pracovní doba dle dohody. První kontakt telefonicky.

 • Pomocníci v kuchyni

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy surovin pro vaření pokrmů tradiční čínské kuchyně, rychlost a zručnost při kuchyňských pracích. První kontakt telefonicky (Po - Pá, 10:00 - 14:00) nebo osobně (na adrese provozovny po předchozí tel. domluvě).

 • Pomocníci v kuchyni

  Pomocné práce v kuchyni. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, odpovídající zdravotní stav První kontakt e-mailem, telefonicky (každé pondělí mezi 10:00 - 17:00) nebo osobně (Pernštýnská 656, 533 41 Lázně Bohdaneč).

 • Pomocné práce v kuchyni

  Místo výkonu Přelouč. Náplň práce: pomocné práce v kuchyni (mytí nádobí, číštění zeleniny - ovoce,...) Pracovní doba: 10:00 - 22:00 První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Místo výkonu Čeperka. Práce na zkrácený úvazek - 30 hodin týdně. Náplň práce: mytí nádobí, přípravné práce pro vaření - číštění a krájení zeleniny, masa Pracovní doba 07:00 - 13:00. První kontakt telefonicky (08:00 - 09:00).

 • Pomocná síla v kuchyni

  Do naší provozovny v Pardubicích (Doubravice) hledáme pomocnou sílu do kuchyně. Náplní práce je pomocná ruka kuchaři, dále potom naskladňování zboží a udržování celkové čistoty a pořádku na provozovně. Pracovní doba od pondělí do pátku mezi 7:00 - 15,30 (čas je možné po domluvě přizpůsobit). Vhodné pro OZZ. Pro bližší info volejte na tel. 7020167 ...

 • Pracovník/pracovnice pro výrobu zmrzliny

  Nutná znalost procesu výroby zmrzliny. Pracovní doba: 08:00 - 16:00 První kontakt e-mailem, telefonicky (773 757 507, 10:00 - 15:00) nebo osobně (Cukrárna Aida Pardubice).

 • Pomocná síla v kuchyni

  Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně provozovny pizzerie. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Zaměstnanecké výhody: možnost úpravy směn dle dohody Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (09:00 - 19:00).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Dělník 12 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 6488 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 17074 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :