Nabídka práce pro asistenty v Pardubicích

4 aktuálních volných míst

 • Dělník/dělnice ve zdravotnickém provozu

  Náplň práce: - provádí pomocné a obslužné činnosti nutné k poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, diagnostické a léčebné - výpomoc nelékařskému zdravotnickému personálu - pečuje o hygienu prostředí, zajištění stravy pro pacienty atd. Požadavky: - trestní bezúhonnost - spolehlivost Nepřetržitý provoz - práce ve směnách. Zaměstnanecké výhody: ...

 • Zdravotnický/á záchranář/ka

  Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotnický záchranář Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem.

 • Praktická sestra

  Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání První kontakt e-mailem.

 • Sanitář/ka

  Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání sanitáře dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb. (doložena např. osvědčením z akreditovaného kvalifikačního kurzu pro všeobecné sanitáře nebo 3 dokončenými ročníky denního studia nebo 4 dokončenými ročníky dálkového studia na střední zdravotnické škole v oboru zdravotnický asistent) Zaměstnanecké výhody: přís ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako asistent v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro asistenty Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Asistent Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Asistent 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20040 Kč do 28623 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23739 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Asistent Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :