Nabídka práce učitel na základní škole zš v Ostravě

2 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka 1. stupně ZŠ/ Primary School Teacher

    23411 Učitelé na 1. st. základních škol (kromě v přípravných tříd) ZamK Kontakt telefonicky na č. 602 200 482, e-mailem. [email protected], osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě. Hledáme vhodného kandidáta na pozici učitele 1.stupně soukromé mezinárodní ZŠ s výbornou znalostí anglického jazyka slovem i písmem. Zkušenost s výukou v meziná ...

  • Učitel/ka 1. stupně

    Přihlášky s Vaším životopisem zasílejte elektronicky na adresu: [email protected] Ředitelka Waldorfské základní školy a mateřské školy Ostrava, Na Mlýnici 36, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo na pozici třídního učitele 1. stupně. Předpoklady: - učitelství pro 1. stupeň - kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. o pe ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako učitel na základní škole zš v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce učitel na základní škole zš Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Učitel na Základní škole ZŠ Ostrava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Ostravě na pozici Učitel na Základní škole ZŠ 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32820 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 38900 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Učitel na Základní škole ZŠ Ostrava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :